Автоматичний полив, Дизайн ландшафту, Рулонний газон
Залізничне шосе 21, Київ
Пн-Пт: 08:00 - 17:00

Продумане ландшафтне освітлення - це відмінна можливість надати незвичайний вигляд присадибній території. Освітлення ландшафту, допоможе саду заграти новими, несподіваними фарбами, а підсвічений басейн, альтанка, дерево або скульптура зможуть стати його справжньою окрасою.

 

Ландшафтне освітлення

 Ландшафтне освітлення використовується переважно для освітлення клумб, доріжок перед будинком, дерев, чагарників і призначене :

  • зробити безпечним Ваше перебування в саду в темний час доби;
  • виділити акценти Вашого дизайну ландшафту.

 

Підсвічування водойми

 Переміщення води змушує світло що знаходиться в ній грати, особливо з брижами від фонтану або водопаду. Риба, якщо така є у водоймі, яка перетинає пучок світла, виробляє спалахи світла і тіні. І вода може бути використана як джерело відображення світла на існуючі рослини і елементи ландшафту.

 

Святкове освітлення

 Загальновідомо, що освітлення змінює настрій людини. Тому не дарма напередодні свят вулиці міст перетворюються до невпізнання, наповнюючи всіх святковим настроєм.

 

Ми маємо величезний досвід освітлення ландшафту і водних об’єктів, а також святкового освітлення. За допомогою світлових ефектів ми зможем підкреслити і створити настрій у Вашому саду або на урочистій події.

заказать звонок
Зателефонуйте нам:
Тел.: +38 (044) 221-35-79
Тел.: +38 (050) 221-35-79
Тел.: +38 (063) 221-35-79
Тел.: +38 (097) 221-35-79
Або заповніть форму нижче, і ми самі Вам зателефонуємо:

×